Gaz lotsjellës, seanca ndërpritet

February 26, 2016 14:13

Gaz lotsjellës, seanca ndërpritet

Ndërsa deputetët e parlamentit të Kosovës po mbanin fjalimet e tyre pro e kundër kandidaturës së Thaçit për president, në sallë sapo është sërish gaz lotsjellës nga deputetët e opozitës.

Seanca është ndërprerë, deputetët lëvizën nga vendet dhe salla po boshatiset.

Ishte një gjest i pritshëm, edhe pse vijimi i diskutimeve u duk sikur po e çonte seancën drejt një rrjedhe me debate, por pa gjeste si ky i gazit, tashmë “traditë” në sallën e Kuvendit.

February 26, 2016 14:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*