Video, Rama: Qendra shëndetësore në gatishmëri të pushuesëve

June 8, 2018 09:19

Video, Rama: Qendra shëndetësore në gatishmëri të pushuesëve

 

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke ndarë më ndjekësit e tij një video nëpërmjet së cilës tregon qendrat shëndetësore të cilat do të jenë në gatishmëri për të ndihmuar pushuesit dhe turistët në gjithë sezonin veror.

“Mirëmëngjes dhe me zinxhirin plotësisht të ripërtërirë të qendrave shëndetësore verore për përballimin në gatishmëri të plotë të sezonit turistik nga ana e Shërbimit Kombëtar Shëndetësor, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.


l.h/ dita

June 8, 2018 09:19
Komento

2 Komente

 1. anticensurë25642654 June 8, 09:45

  ka mundësi të më sqarojë dikush se çfar pozicioni ka ky njeri në shtetin shqiptar??
  K/ministër???
  apo
  punonjës marketingu???
  si K/ministër ka vetëm emrin,si punonjës marketingu ju ka grabitur emrin të tjerëve që marrin paratë!që paguhen për atë punë!
  shko mor idiot e bëj atë për të cilën merr rrogën!
  hy palaço që sle hale pa futur hundët!

  Reply to this comment
 2. info analitike June 8, 20:46

  Lajme nga Kazani kriepsikopat.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*