Sfidohet përsëri rezistenca e Nokia 3310, goditet me shpatë

April 27, 2016 22:57

Sfidohet përsëri rezistenca e Nokia 3310, goditet me shpatë

Çfarë ndodh nëse godisni me shpatë një Nokia 3310? Dikush e ka provuar dhe mund ta shikoni në videon e mëposhtme që nuk është klishe por e vërtetë, modeli 3310 i Nokias është më rezistenti i prodhuar ndonjëherë.

Ky model e ka kaluar testin e hedhjes nga 1 mijë metra apo të kalimit të një kamioni sipër. Megjithatë siç videoja e tregon dy djem kanë dashur ta sfidojnë akoma. Ata janë munduar ta ndajnë më dysh me shpatën Katana që është një nga shpatat më të mprehta  japoneze.

 

April 27, 2016 22:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*