“Shades of Blue” me Jennifer Lopez, në sezonin e dytë

February 6, 2016 14:32

“Shades of Blue” me Jennifer Lopez, në sezonin e dytë

Seriali “Shades of Blue” me aktore kryesore Jennifer Lopez, tashmë ka marrë “dritën jeshile” nga televizioni amerikan NBC për sezonin e tij të dytë.

Drama në të cilën luan Lopez , si një police me vese të këqija e cila është e kërcënuar të punojë kundër partnerit të saj, dhe të ndihmojë FBI-në me informacione pasi u kap në flagrancë, ka arritur një shikueshmëri të kënqëshme dhe është cilësuar si një prodhim “hit”.

gallery-1452738462-shades-of-blue-ray-liotta-jennifer-lopez

Edhe Presidenti Jennifer Salke i NBC, ka falenderuar aktoren, duke thënë se ka qenë gruaja që ka punuar më fort dhe përpjekjet e saj të pabesueshme kanë ndikuar në krijimin e një prej dramave më bindëse në televizion sot për sot.

February 6, 2016 14:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*