Shakaja mes motrave i merr jetën adoleshentes

September 9, 2018 18:25

Shakaja mes motrave i merr jetën adoleshentes

Një shaka midis motrash është kthyer në një tragjedi.

Daniele Marag, 17 vjeç, hipi në çati, pasi i kishte marrë telefonin motrës së saj, në mënyrë që kjo e fundit të mendonte se e kishte humbur.

Duke hipur, adoleshentes i rrëshqet këmba dhe bie në tokë.

Përplasja e 17 vjeçares rezultoi fatale, duke i shkaktuar edhe vdekjen e menjëhershme. Ngjarja është regjistruar në Holloway në veri të Londrës.

“Atë ditë Danielle ishte shumë e lumtur pasi sapo kishte marrë patentën. Ajo ishte një adoleshente normale dhe një nxënëse e shkëlqyer”, u shpreh i ati i 17 vjeçares pas tragjedisë.

l.h/ dita

September 9, 2018 18:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim