Shakaja pa kripë! Sylvester Stallone ndahet nga jeta pas një beteje me kancerin e prostatës

February 19, 2018 14:40

Shakaja pa kripë! Sylvester Stallone ndahet nga jeta pas një beteje me kancerin e prostatës

“Aktori i madh e i famshëm në të gjithë botën, Sylvester Stallone, është ndarë nga jeta ditën e sotme, pas një beteje me kancerin e prostatës, sëmundje nga e cila vuante prej kohësh”, është shkruar sot në disa portale të huaja.

Por sikurse ndodhi rreth një vit e gjysmë më parë, kur aktorin e famshëm e shpallën të vdekur në rrjetet sociale, duket se ka ndodhur sërish, pasi legjenda është gjallë dhe gati për të shijuar suksesin e filmit të tij më të ri, “Creed 2”.

Por kjo mesa duket ka qenë një tjetër shaka pa kripë e bëra nga një Website i cili vazhdimisht publikon lajme të rreme për vdekjen e figurave të njohura, të cilët në fakt gëzojnë shëndet të plotë.

February 19, 2018 14:40
Komento

1 Koment

  1. Argon February 19, 17:58

    Kur te desi sala nuk do besoje njeri, se do bahet gogol

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim