Kaçi zbulon intrigën: Armeni – Shqipëri, e paracaktuar. Edhe Serbia dakord, por vuri kusht fitoren në Tiranë

October 10, 2015 21:45

Kaçi zbulon intrigën: Armeni – Shqipëri, e paracaktuar. Edhe Serbia dakord, por vuri kusht fitoren në Tiranë

Për tri gjëra njihet Kaç Islami.

Vrapin nga Liqeni, “zbulimin” e intrigave politike dhe parashikimet zgjedhore që nuk dalin kurrë.

Këtë herë gjithë aftësinë e tij në këto dy lëndët e fundit i ka hedhur në… futboll!

Ai ka bërë një status:

Sapo me derguan nje lajm shume te gezueshem… Neser Shqiperia fiton ne Armeni dhe fillon ne Jerevan festa e fitores per ne France…

Pas shume perpjekjesh e “marifetesh” eshte arritur “konsensusi” qe Shqiperia te jete ne France 2016…

Danimarka dhe Portugalia e kishin pranuar dhe e “vulosen” ne ndeshjen e tyre para dy ditesh…Serbia kishte pasur vetem nje kusht per “te fituar ndeshjen ne Tirane” dhe pas kesaj i eshte bashkuar te gjithe vendeve te grupit per te mbeshtetur “pranine e Shqiperise ne fazen finale ne France 2016″…

Fjalen e fundit e ka dhene Armenia e cila kishte premtuar prej kohesh…por pasi jane takuar “negociatoret” eshte “vulosur” edhe fitorja e ekipit tone ne Jerevan…Meqe Blater dhe Platini jane te zene me problemet e tyre, edhe FIFA e UEFA do te “rrjeshtohen” me kete vendim konsensual…

Zakonisht rezulton e kundërta e asaj që thotë Kaçi. Inshallah i del këtë herë! / Facebook Spy – Dita /

Statusi i Islamit ne FB

Statusi i Islamit ne FB

October 10, 2015 21:45
Komento

15 Komente

 1. petraq October 10, 23:24

  sahan lepiresit si puna e kacit do hedhin nga nje perbuzje ishallah i bie per buze e fitojme ne erevan qe te pellcasi kaci dhe gjithe armiqt e shqiperise.kaci pandejh se jane te gjithe si puna e tije qe ka shitur prapanicen.morali nuk blihet me para,vetem zoti do ta ndihmoje shqiperine te fitoje ne armeni.duhet detyrimisht te futet ne formacion mergim mavraj.

  Reply to this comment
  • Meta B October 11, 07:36

   Gjynah kjo koke e madhe te kete nje hapesire kaq te ngushte sa eshte Shqiperia! Ik ore GOMAR me veshe te zinj dhe fytyre bythe, tere vrerin dhe helmin qe ke brenda vehtes ta tregon fytyra e vrerosur dhe e nxire e nje fshatari qe Enver Hoxha i dha shkolle, kurse bythlepirja e dhenderit te Ramiz Alise I dha pushtet, para, pordhe.

   Reply to this comment
 2. demo October 10, 23:33

  Lere ta thote Ilir Meta,se ai nuk humbet kurre!

  Reply to this comment
 3. daku October 11, 00:37

  Ok Kaco. Po i ve shtepine bast qe fitojme kunder armeneve. Se mos na lesh te pastrehe ore!

  Reply to this comment
 4. Labi Vlore October 11, 01:02

  Duket sikur Kaci nuk e deshiron kualifikim e Shqiperise ne Euro 2016-te.Qofsha i gabuar,por ky shkrim ne Facebook nenkupton pikerisht kete.Kaci po na thote se nese Shqiperia kualifikohet,kjo do te ndodhe fale intrigave dhe jo fale merites se ekipit tone Kombetar.

  Reply to this comment
 5. skifteri October 11, 04:08

  Kaç Zgari !…, tani je bere edhe fallgjor ,mashtrues,edhe spiun,edhe mercenar i Saliut ,por edhe I Lulit,edhe shpirt zi,demgog ,moraliste pa moral etj.Kjo eshte angazhimi juaj si politikan dhe deputet ,je pa vlere.Angazhohu ne punet me vlere te parlamentit,jo me thashethemet se keto jane te denueshme dhe te turpshme.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.

  Reply to this comment
 6. aqo October 11, 05:11

  Ah mor Kaq I zi…………

  Reply to this comment
 7. Une October 11, 07:38

  Kaçi ka qene dhe eshte nje rrembythje e paster qe mund te gjendet vetem ne Mallakaster,ai eshte tipiku i injorantit me shkolle,pasi u krekosen si cjepet me kembore u bene me Sal-ukun dy fallxhore, Kaçi nxjerr gromesira,Sal-uku leshon pordhe.

  Reply to this comment
 8. sokrati October 11, 09:32

  po, po, hani ju hani e tu beje mire kaçi e ka tamam, ku e kuptoni ju zgjuarsine e tij..jeni kokrat e injoranteve e servilaT E RAMES…

  Reply to this comment
 9. beni October 11, 11:18

  ky plera 20 vjet i majt ,tani u kthye i djath ,me kurve se ky nuk do ket na flet pere moral , pse siku si iku arben malaj po klysh kounisti ngeli .

  Reply to this comment
 10. beni October 11, 11:19

  kerci kuq e dhe klysh i kuq

  Reply to this comment
 11. Jimi October 11, 11:40

  “Sapo me derguan nje lajm shume te gezushem”!?
  Qe ka mani per ta kopjuar apo imituar ne gjeste e deklarata, njerkun, se baben e tij politike
  nuk munde te them, kjo duket ashiqare,por nje imitim kaqe i peshtire ne shkallen me te larte te servilizmit nuk ishte pare !
  Mire qoftlargu, qe per shkak te pozicioneve politike apo shteterore qe ka patur vuan nga deliri i madheshtise, po ky lloj syfeti c’e pandeh veten, njeriun me te rendesishem te vendit tek i cili ore e minute gjithe hallexhinjte , drejtohen per te gjetur derman!?
  Edhe ky te ben derman!

  Reply to this comment
 12. front October 11, 12:28

  Si puna e Kac Islamit jane 99% e popullit shqiptar! Nuk eshte i pervecem!

  Reply to this comment
 13. shi October 11, 12:46

  ..neqoftese do te ishte e vertete,qe politika dominon skemat edhe ne futboll dhe analizat dalin te tilla,atehere kuptohet qe ndeshjen e ka fituar Vuçiç dhe jo lojtaret,…por a do ta pranonin nje lemoshe te tille te turpshme lojtaret e jugosllavise.. pa barrikada.?..te gjitha analizat te çojne te mashtrimi i minutave shtese…supozimet te tilla,na bejne te vegjel dhe nuk kane ndryshim nga shitja e detit,po te jete e vertete.

  Reply to this comment
 14. S.p. October 11, 13:19

  Se do beheshe edhe specialist te bastet e futbollit o zoti K….i nuk ma kishte mare mendja.
  Po mire o specialist po fitorja ne Portugali, dy barazimet me Danimarken dhe idjotizmat e serbeve ndaj shqiptareve si nuk i parashikove ? Te te vije turpe me keto marrezi qe fyen vellezerit e tu shqipetar, me duket se te beri Saliu Serb .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim