Shala shënon gol dhe feston si Shqiponjë

October 25, 2014 10:00

Shala shënon gol dhe feston si Shqiponjë

Ngjarjet në Beograd kanë rritur edhe më tej ndenjat atdhetare tek të gjithë futbollistët tanë kudo në Europë. Ka qenë mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Herolind Shala i cili pas shënimit të golit ka bërë me duar shqiponjën.

Shala vazhdon të tregojë një formë të jashtëzakonshme në kampionatin norvegjezn duke shënuar gol në fitoren e skuadrës së tij Odd në fushën e Valerenga me rezultatin 2-1.

Deri më tnai, ai ka shënuar 11 në 12 ndeshjet e fundit duke u konfirmuar si futbollisti më në formë te ekipi i tij. /E.K

October 25, 2014 10:00
Komento

3 Komente

 1. mirel October 25, 10:13

  Bravo!

  Reply to this comment
 2. ivani i madh October 25, 12:25

  M os o te uruar me keto festime se do na cmendni Saline e Platinine. QE LOBOJNE PER SERBINE.

  Reply to this comment
 3. cuca e maleve October 25, 18:58

  Patriotizmi i popullit tone eshte ne gjakun tone Ai nuk ka per te vdekur kurre

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim