Shansi i madh i kësaj qeverie

January 31, 2015 16:26

Shansi i madh i kësaj qeverie

Dërguar me email

në adresën e redaksisë

 

Një nga analizat më të sakta që mund të kem lexuar! E kam shprehur dhe më parë: forca e vërtetë e Sali kriminelit dhe larove te tij, gjithmonë kanë qenë shpifjet dhe trillimet…! Për klanin mafioz të tyre këto vese kanë qenë, janë dhe do të jenë virtyte, por fatkeqësisht për mbarë shqiptarët kanë qenë tragjedi të shikuara dhe provuara në kurriz të secilit prej nesh, qofshin këta aderues të klanit PD apo dhe kundërshtarë… sepse në fund të fundit të gjithë jemi viktima të politikes mafioze dhe përçarëse të një njeriu të sëmurë për pushtet dhe pasuri si Sali Berisha. Qeveria tani ka shansin më të mirë për të mos përsëritur kurrë më gabimet e mëparshme, duhet patjetër të parandaloje tragjedi si ato të viteve ‘97-’98, sepse stili i të bërit opozitë i klanit Sali, është gjithmonë i njëjtë dhe po kërkon alibinë e radhës për t’i futur zjarrin shqiptarëve!

Përgëzime Viktor Malaj!

January 31, 2015 16:26
Komento

1 Koment

  1. namik January 31, 16:41

    Ne fakt, jo ne 97 por edhe me pare, SHPERDORIMI PA KRITERE I PASURIVE TE KOMUNIZMIT vetem u shtoi oreksin, nuk u ndeshkuan kurre, dhe mos harrojme , KOMUNIZMI LA NJE POPULL TE VARFER POR NJE SHTET “PRONAR TE GJITHSHKAJE e keta mostra nuk u ngopen e shperdoruan tamam si ARMIQ TE KOMBIT

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*