Shantazhonte ish- të dashurën se do t’i publikonte fotot intime, 35 vjeçari e pëson keq

May 12, 2017 12:00

Shantazhonte ish- të dashurën se do t’i publikonte fotot intime, 35 vjeçari e pëson keq

Një 35-vjecar është arrestuar nga policia në Kavajë, pasi ka kërcënuar dhe shantazhuar ish të dashurën se do i publikonte fotot intime që kishin realizuar bashkë kur ishin të lidhur nëse nuk i jepte 200.000 lekësh të reja.

Në pranga ka rënë Mentor Leçini, 35 vjeç, banues në Kavajë i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhje me pasojë vdekjen, në bashkëpunim”

Sipas policisë 35-vjecari ka përfituar gjatë kohës që ka qenë në një lidhje intime me shtetasen R. K., 17 vjeçe, të cilës i ka bërë disa foto intime dhe gjatë kohës që ka qenë në banesën e saj ka arritur të siguroj dhe foto intime të pjesëtareve të tjerë të familjarëve të shtetases R. K.

Prej disa javësh shtetasi Mentor Leçini, duke e kërcënuar vëllain e shtetases R. K, se nëse nuk i dorëzonte shumën monetare prej 200.000 lekësh të reja, do publikonte fotot intime që ai kishte arritur të bënte.

Në momentin e arrestimit të shtetasit Mentor Leçini, i janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale:

– Shuma monetare prej 100.000 Lekë të reja
– Një aparat telefonik

Të dhënë nga vëllai i 17 vjeçares, për mos publikimin e fotove.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatë së Rrethit Kavajë, për veprën penale “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë”.

May 12, 2017 12:00
Komento

1 Koment

  1. arturi May 12, 12:21

    Sapunin … mundesisht nga ai i Rrogozhines! 😉

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*