Sharon Stone mbush 60 vjeç dhe shkëlqen pa pikë grimi në fytyrë

March 7, 2018 14:55

Sharon Stone mbush 60 vjeç dhe shkëlqen pa pikë grimi në fytyrë

 

Si mund ta festojë 60 vjetorin e lindjes një divë si Sharon Stone?! Së pari, të jeni të sigurt që e feston pa vënë pikë grimi në fytyrë…Mjaftohet me tullumbacet që i kanë dhuruar tre fëmijët, Roan, Quin dhe Laird. Por le të flasim për grimin…

Kush do guxonte, si ajo, të shfaqej ujë e sapun? Në fakt, Sharon shquhet për guximin…që kur nisi të dal me meshkuj shumë të rinj në moshë, pa e pasur fare problem, u konsiderua guximtare kështu që shfaqjet publike pa grim, nuk janë asgjë për të!

Ylli i “Basic Instict” duket shumë më e re se vitet e saj.

Happy Birthday balloons from the boys. ❤️ #family

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

l.h/ dita

March 7, 2018 14:55
Komento

2 Komente

 1. Bukuri natyrale ,e lindur ,,Genetike ... March 7, 15:27

  Alles bestens Sharon Stone…

  Reply to this comment
  • Kris March 7, 17:18

   Mjaft me pleqeri ju lutem! Vleresojini njerezit sipas mendjes dhe jo bukurise fizike qe i perket rinise dhe jo pleqerise! Mos i jepni rendesi mendjes se disa njeresve pleq qe “duken te rinj”!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*