Shau gjyqtarin, Nejmar në ethe nga hetimi i UEFA-s

March 13, 2019 18:15

Shau gjyqtarin, Nejmar në ethe nga hetimi i UEFA-s

Nejmar është në prag të stuhisë, stuhi të cilën pritet ta shkaktojë UEFA, që ka hapur një hetim disiplinor për kritikat e forta që braziliani ka bërë për gjyqtarin pas eliminimit të PSG-së në 1/8-at e Ligës së Kampioneve. “Është një turp, – pat shpërthyer braziliani në rrjetet sociale pas ndeshjes, – Pale, vendosin dhe katër vetë që nuk marrin vesh nga futbolli për të parë një aksion në reply, po ikni e p…”.

Sulmuesi i PSG-së, që është i ndalur në infermieri për një dëmtim të pësuar në fund të muajit janar në këmbën e djathtë, tashmë rrezikon një skualifikim me rinisjen e aktivitetit në kupat e Europës në sezonin e ri.

v.l/ Dita

March 13, 2019 18:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin