SHBA, humbin jetën 4 truproja të Hillary Clinton

December 31, 2015 19:21

SHBA, humbin jetën 4 truproja të Hillary Clinton

Katër agjentë të shërbimeve sekrete në Shtetet e Bashkuara, përgjegjës për sigurinë e ish-sekretares së Shtetit Hillary Clinton, kanë humbur jetën në një aksident rrugor.

Lajmin e bëjnë të ditur mediat amerikane, sipas të cilave bëhet fjalë për dy agjentë meshkuj dhe dy femra.

Sipas burimeve, ata po udhëtonin me makinë gjatë një stuhije dëbore, kur papritur një automjet u ka dalë përpara duke u prerë rrugën.

December 31, 2015 19:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*