SHBA, kapet breshka “më e pasur” në botë me 800 kg kokainë

December 21, 2017 20:02

SHBA, kapet breshka “më e pasur” në botë me 800 kg kokainë

Rojet bregdetare të SHBA kanë shpëtuar një breshkë uji e cila kishte ngecur në një rrjetë e cila mbante rreth 800 kg kokainë.

Kokaina dhe breshka e bllokuar në të u gjetën rreth 500 km në jug të Meksikës në kufi me Guatemalën, një pikë kalimi kjo shumë e përdorur nga trafikantët.

Rojet bregdetare janë afruar në rrjetën me drogë duke menduar se ka qenë një grumbull mbeturinash por aty kanë hasur një breshkë “shumë të pasur”, një trafikante e vërtetë kokaine.

December 21, 2017 20:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*