SHBA, qeni zgjohet nga anestezia dhe qan; veterineri i këndon (Video)

February 29, 2016 18:35

SHBA, qeni zgjohet nga anestezia dhe qan; veterineri i këndon (Video)

Një qen ka qarë kur është zgjuar nga operacioni i sterilizimit në një klinikë të Baltimora-s, por nuk është i vetëm që e përballon këtë moment frike. Me atw është edhe një veteriner që e mban me dashuri në dorw, e përkëdhel dhe i pëshpërit një këngë për ta qetësuar, ashtu siç do të bënte një prind me fëmijën e tij.

Videoja, ka prekur përdoruesit e rrjeteve sociale, dhe ajo po bëhet virale. Këlyshi, fillimisht i çorientuar  nga dhimbjet, dalë nga dalë qetësohet nga “nina-nana”, e kënduar nga kirurgu.

Ai u ndje i sigurt dhe pushoi së qari. Nuk mund të rrish indiferent përballë kësaj dashurie.

February 29, 2016 18:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*