Shefja e Infektivit feston sot ditëlindjen, Manastirliu: Meriton përqafime nga të gjithë për përkushtimin e pashembullt në shërbim të jetës

November 21, 2020 10:02

Shefja e Infektivit feston sot ditëlindjen, Manastirliu: Meriton përqafime nga të gjithë për përkushtimin e pashembullt në shërbim të jetës

Shefja e Spitalit infektiv, Najada Çomo, feston sot ditëlindjen, ku ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë ndodhet në krye të detyrës në përballjen me koronavirusin.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, uron Çomon në ditën e saj të lindjes, ndërsa shton se ajo meriton përqafimet e të gjithëve ne, për përkushtimin dhe sakrificën e pashembullt, në shërbim të jetës.

“Sot profesoreshë Najada Çomo ka ditëlindjen. Sot, ashtu si në çdo ditë të vitit, ajo meriton përqafimet e të gjithëve ne, për përkushtimin dhe sakrificën e pashembullt, në shërbim të jetës. Edhe 100 Prof. Najada!”, shkruan Manastirliu.

 

<div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/posts/1103939060062143" data-show-text="true" data-width=""><blockquote cite="https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/posts/1103939060062143" class="fb-xfbml-parse-ignore"><p>Profesoreshë Najada Çomo ka sot ditëlindjen.
Sot, ashtu si në çdo ditë të vitit, ajo meriton përqafimet e të gjithëve...</p>Posted by <a href="https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/">Ogerta Manastirliu</a> on&nbsp;<a href="https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/posts/1103939060062143">Saturday, November 21, 2020</a></blockquote></div>
November 21, 2020 10:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim