Shehi: Mendoj se më 18 dhjetor e gjithë opozita do të jetë në Kuvend

December 11, 2014 15:05

Shehi: Mendoj se më 18 dhjetor e gjithë opozita do të jetë në Kuvend

Dashamir Shehi, kreu i Partisë Lëvizja për Zhvillim Kombëtar dhe aleat me PD, pas një takimi që ka pasur me kreun demokrat ka deklaruar për mediat se më 18 dhjetor opozita do të hyjë në Kuvend.

“Mendoj se opozita do të kthehet në Kuvend më 18 dhjetor, java që vjen do të jetë intensive për rikthimin në Parlament dhe shpresojmë që shumë shpejt do të kemi lajme të rëndësishme”, tha Shehi.

Takimi i Bashës me aleatët vjen menjëherë pas kthimit nga nga Këlni i Gjermanisë.

December 11, 2014 15:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*