Shehu: Ne do t’i kthejmë dinjitetin Dibrës

August 22, 2016 16:36

Shehu: Ne do t’i kthejmë dinjitetin Dibrës

-Kandidati për kryetar të Bashkisë së Dibrës, Sherefedin Shehu zhvilloi sot një bashkëbisedim me banorët në Kastriotit dhe në Brest të Sipërm.

“Kjo qeverisje e ka çuar vendin në një moment të vështirë. Ju jeni punëtorë, njerëz që nuk prisni qeverinë që t’ju japë lëmoshën, por keni nevojë për mbështetje dhe kjo mbështetje juve ju ka munguar.

Shehu tha se,  prioritet i Bashkisë do të jenë akset rrugore që lidhin fshatrat me qendrën e njësisë, dyfishimi i subvecioneve në bujqësi e blegtori, vënien në punë të magazinave të grumbullimit të prodhimeve,  kanalet e vaditjes etj.

August 22, 2016 16:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin