Shekerinska: Kemi video provokuese për ministrat maqedonas

September 27, 2015 16:00

Shekerinska: Kemi video provokuese për ministrat maqedonas

­ Nënkryetarja e LSDM-­së, Radmila Shekerinska në një emision televiziv në Maqedoni, nxori një bombë të vërtetë, por kësaj here pa publikuar dëshmi materiale.

Ajo theksoi se si parti posedojnë edhe me video incizime për seks­afera të ministrave të VMRO-­DPMNE-­së. “Kemi incizime me seks­afera të ministrave dhe udhëheqësve të VMRO-­DPMNE­-së, por nuk i publikuam sepse duam lojë korrekte!”, citohet të ketë thënë ajo.

Një gjë të tillë nënkryetarja e Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM) e deklaroi në një emision të televizionit “24 Vesti”.

September 27, 2015 16:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*