Shembet masivi shkëmbor, bllokohet aksi rrugor Peshkopi – Tiranë në tunelin e Shkopetit

Redaksia Online March 28, 2013 22:15

Shembet masivi shkëmbor, bllokohet aksi rrugor Peshkopi – Tiranë në tunelin e Shkopetit

Bllokohet aksi rrugor Peshkopi-Tiranë në tunelin e Shkopetit. Shkak është bërë shembja e masivit shkëmbor. Në dy anët e rrugës janë krijuar rradhë të gjata makinash.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe punonjësit e ndërmarrjes së rrugëve, të cilët po punojnë për zhbllokimin e rrugës.

Redaksia Online March 28, 2013 22:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim