Shembet ura, të paktën 18 viktima në Indi

May 16, 2018 14:00

Shembet ura, të paktën 18 viktima në Indi

Të paktën 18 persona kanë ndërruar jetë pas shembjes së një ure në Indi mbrëmjen e së mërkurës.

Ura disa tonëshe ka rënë mbi disa automjete duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to.

Nga sa raportohet, ura ka rënë mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta.

o.j/dita

May 16, 2018 14:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*