Shembja e masivit shkëmbor në aksin Elbasan-Tiranë, vjen njoftimi i rëndësishëm për shoferët

December 9, 2017 14:39

Shembja e masivit shkëmbor në aksin Elbasan-Tiranë, vjen njoftimi i rëndësishëm për shoferët

Aksi rrugor Elbasan-Tiranë është i bllokuar pas shembjes së nja masivi shkëmbor.

Sakaq, kreu ARRSH, Afrim Qendro në një lidhje telefonike për news 24 është shprehur se aksi do të vëzhdojë të mbetet i bllokuar për disa ditë.

“Situata nuk është normale. Ka pasur rrëshqitje masive shkëmbore dhe aksi Elbasan-Tiranë  është i bllokuar. Lëvizja e automjeteve do të bëhet nga rruga e vjetër. Ndërkohë kjo situatë do të zgjasë për disa ditë, pasi do të kryhen punime”, është shprehur Qendro.

Masivi shkëmbor u shemb mëngjesin e sotëm, në afërsi të fshatit Mamël. Nga rënia e masivit eshte bllokuar vetëm qarkullimi nga Elbasani në Tiranë.

December 9, 2017 14:39
Komento

1 Koment

  1. XXXL December 9, 17:03

    Qenka bllokuar qarkullimi ne fshatin e njohur….: Nga je; nga Momli (Mamli).

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?