Shëngjin, humb jetën peshkatari, u godit nga kavoja e peshkarexhës

September 14, 2016 11:53

Shëngjin, humb jetën peshkatari, u godit nga kavoja e peshkarexhës

Policia e Lezhës ka njoftuar se , në orët e para të mëngjesit, shtetasi P.D. 48 vjeç, duke peshkuar me peshkarexhë në thellësi të detit, është dëmtuar nga goditja e një kavoje të peshkarexhës.

Efektivë të policisë Kufitare në Shëngjin kanë nxjerrë 48-vjeçarin  nga uji dhe e kanë transportuar për në spital  me ambulancë, por rrugës ka ndërruar jetë.

Materialet procedurale u referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lezhë  , për vlerësim si ngjarje aksidentale

September 14, 2016 11:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim