kopertina

Nga Erion Habilaj September 11, 2013 20:36

kopertina

 

 

 

Nga Erion Habilaj September 11, 2013 20:36
Komento

19 Komente

  • jorgo jorgani September 9, 18:41

   PO NDOSHTA EDHE BRAQJA KA NDRRU MENDJE O SHOK

   Reply to this comment
  • galaxy September 10, 15:30

   S’eshte cudi qe vete Sala te kete votu per IM, e ka mburoje te sigurte per bemat e veta, fundja ia ka borxh.

   Reply to this comment
  • tiger September 10, 19:12

   kete thashe sapo e degjova si lajm – nuk ka asnje shans qe ta kene votuar 100% nga PS-ja – normale qe ka me teper se 8 nga krahu tjeter.

   problemi eshte se nuk kuptohet arsyja reale e ketij diversioni

   Reply to this comment
 1. lexues September 9, 20:46

  E vertet. Edhe per mu Meta ka marre shume em teper vota nga opozita. Gjithe te korruptumit e opozites qe kane frike nga ndeshkimi e mbajne mire me Meten se nuk kane ku te kapen tjeter. Po u ndeshkuen ata i bie qe pas ca vitesh ti vij rradhe Metes

  Reply to this comment
 2. habo September 10, 11:57

  Per mu edhe Arben Imami ka votu Meten 🙂

  Reply to this comment
 3. kalistiri September 10, 14:49

  Interesant si vezhgim

  Reply to this comment
 4. Baba Ali Tomori September 10, 14:53

  Mos harroni qe Meta ishte ne qeveri me demokratet ndaj nuk cuditemi qe mbeshtetesit e tij nga e Djathta te jene me shume se 8. Nderkoh, mos harroni qe Ilir Meta pergatitet te vere ne zbatim “projektet” e tij, gje qe nuk mund ti realizoje pa mbeshtetjen e Partise Demokratike. Ky ishte nje test, i cili flet shume per “lojrat” e ardheshme politike te Metes.

  Reply to this comment
 5. sali berisha September 10, 15:24

  se di kush me ka tradhetu ,,une per vete kam abstenu ,,vota ime ishte aty ,,perpara sb

  Reply to this comment
 6. lali September 10, 15:37

  ka votuar xhozi

  Reply to this comment
 7. Shkodrani September 10, 16:03

  Po tani dojn me shpetu nga gjykimi dhe drejtesia shkojn tek iliri nana e korrupsionit

  Reply to this comment
 8. kosta September 10, 16:22

  Nuk ka habi ne keto vota…..Iliri bleu me shume se 200mij vota dhe nuk bleka tete vota deputetesh qe historikishte jane shitur dhe blere aq shume sa na jane neveritur….

  Reply to this comment
 9. ylvi lagavajshta September 10, 18:30

  J ane te ish PD-se votat per IM(Floririn). E kane patur profesor per lenden “Si te bejme sa me shume hajni (hajditlliqe)”. Keshtu mos u lodhni duke ba supozime

  Reply to this comment
 10. ajaza September 10, 19:40

  Dakort te gjitha supozimet dhe logjikat nje fakt tjeter kush jane keta te tre qe nuk kane votuar fare dhe ai qe ka abstenuar,mos harroni se nga ata qe kane votuar Meten jane Sala Gjozi Ridvani dhe Patozi kaq sa per dijeni

  Reply to this comment
 11. robert September 10, 23:00

  DELETED

  Reply to this comment
 12. ximi September 11, 06:35

  Kane votu te gjith ata qe nuk e kane dasht Bashen kryetar te PD dhe Paloken kryetar te grupit parlamentar. Kjo asht nji shenje e mire se qysh ne votimin e pare per te heq ket sakatin president do te merrren 93 votat per me na e heq kete sherys te verber te Berishes

  Reply to this comment
 13. Haramsëzi September 11, 07:31

  Tradhti, burra! Kush ma ka çakmakun?

  Reply to this comment
 14. ardi September 11, 08:00

  Te gjithe ish-ministrat dhe deputetet e lidhur ngushtesisht me to kane dhe jane potenciale te mundeshme per te votuar ne favor te “pragmatisteve pa parime”.Arsyeja eshte fare e thjeshte,venia kapak e korropsionit financiar e moral,te ndodhur ne keto dy dekadat e fundit.
  Po shohim ish-qeveritare,por deputete aktuale qe jane te lumturuar,nga mos permendja e premtimit elektoral per lufte kunder te korruptuarve.Firmat nenkontraktore qe do te realizojne punimet per fshatarizimin e metejshem te Tiranes,thuhet se jane te lidhura ngushtesish me “pragmatistet pa parime”.PS-ja dhe lidershipi i saj,duhet maksimalisht te mbajne premtimin elektoral ne lidhje me korrupsionin galopant,te bere gjate qeverisjes PD-LSI e me tutje,e te mos kete frike nga zgjedhjet e parakoheshme,pasi te jete i sigurt qe do te kete nje rezultat vertet spektakolar.

  Reply to this comment
 15. Shigjetari September 11, 08:05

  Pse beheni qesharak me shkrime te tiila ,? ja ulni vlerat gazetes ofendoni llogjiken e lexusve Nuk keni tema me serioze ?? tjara analiza politike , ,shenje e keqe kjo ,mos vall ju kapi kriza mediatike dhe ju ? arithmetik per kalamaqer ,per nje votomi qeshatrak qe dihej perfundimi ,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*