Shërbimi Civil kërkon rikthimin në detyrë të Drejtoreshës së Arsimit në Vlorë

June 13, 2017 21:11

Shërbimi Civil kërkon rikthimin në detyrë të Drejtoreshës së Arsimit në Vlorë

Komisioni për Shërbimin Civil ka kërkuar rikthimin në detyrë të Albana Hodaj, drejtore e arsimit në Vlorë.

Nëpërmjet një kërkesë drejtuar Ministrisë së Arsimit dhe Sportit Komisioni i Shërbimit Civil ka kërkuar që të anulojë urdhrin e ministres së Arsimit për pezullimin nga detyra të Hodajt.

June 13, 2017 21:11
Komento

3 Komente

 1. mesueset socialiste vlonjate June 13, 22:06

  Albana Hodaj eshte diskretitim per PS dhe fyerje e rende per socialistet,shet vendet e punes me mijra euro qe i befte ilace per vehte dhe per ate qe e mban ende ne detyre.TURPI I VLORES!!!!!

  Reply to this comment
 2. anila June 14, 09:50

  O ju Gazetare para se te shkruani dicka lexoni njehere pastaj kepusni brockulla.
  Sa per info Komisioni i Sherbimit Civil nuk ekziston me (me ligjin e ri) jane krijuar gjykatat administrative.
  Eshte krijuar nje institucion i ri qe quhet Komisioneri per mbikqyrjen e sherbimit civil.

  Reply to this comment
 3. VJOLLCA June 14, 12:12

  Bravooo Mesueset socialiste! Eshte shume e vertete, hajdute me seksere , mos te vendoset mëëëë!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*