Sherr masiv mes 30 personave në Itali, 4 të plagosur, mes tyre dhe shqiptarë

September 9, 2018 18:54

Sherr masiv mes 30 personave në Itali, 4 të plagosur, mes tyre dhe shqiptarë

Shesi Cascine në Firenze, është përfshirë nga një sherr masiv.

Në konflikt u përfshinë 30 persona,ku 4 prej tyre mbetën të plagosur.

Në lidhje me këtë ngjarje, policia arrestoi 11 indianë, dy shtetas nga Sri Lanka dhe një shqiptar, të moshave 14-32 vjeç, shkruajnë mediat italiane.

Mësohet se fillimisht sherri masiv nisi mes tre personave, ndërsa më pas filloi përdorimi i shisheve dhe sendeve të forta.

Autoritetet italiane ndërkohë kanë nisur hetimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes

l.h/ dita

September 9, 2018 18:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*