Sherr me thika mes disa personave në Vlorë, një i plagosur

September 11, 2019 10:38

Sherr me thika mes disa personave në Vlorë, një i plagosur

Një person është plagosur me thikë pas një sherri në orët e para të ditës së sotme në rrugën Transballkanike.

I plagosuri raportohet se mbërriti në spital në orën 04:30.

Policia pritet që të marrë dëshminë e të plagosurit për të zbardhur shkaqet dhe identifikuar autorët.

o.j/dita

September 11, 2019 10:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*