Sherr me thika mes taksistëve, plagoset një prej tyre

September 1, 2014 09:43

Sherr me thika mes taksistëve, plagoset një prej tyre

Dy taksistë janë përfshirë në një sherr me thika gjatë paradites së sotme.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Tregu Elektrik” në Tiranë.

Për pasojë, një prej taksistëve, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka mbetur i plagosur.

Ai është dërguar menjëherë në spital dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, Sajmir Vejsia, autori i plagosjes, është vetëdorëzuar në polici.

Për momentin nuk dihen arsyet e këtij sherri./b.l

September 1, 2014 09:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*