Sherr me thikë për shitjen e shalqinjve, i moshuari përplaset me 2 të rinjtë (VIDEO)

July 17, 2017 10:02

Sherr me thikë për shitjen e shalqinjve, i moshuari përplaset me 2 të rinjtë (VIDEO)

 

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një sherr në rrugët Fushë-Krujës ku një i moshuar dhe dy të rinjve janë përleshur fizikisht.

Një kalimtar i rastit ka filmuar skenën. Ne videon postuar nga JOQ duket se i moshuari mban në dorë një thikë dhe dy të rinjtë nga momenti në moment shihen të tensionuar.

Në videon mund të shihet momenti kur të rinjtë i vërsulen të moshuarit. Sipas raportuesit thuhet se personat kanë qenë duke shitur ballë për ballë dhe konkurrenca ndoshta ka bërë që ata të përleshen mes tyre.

July 17, 2017 10:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*