Sherr mes të rinjsh në Gramsh, dy të plagosur

December 23, 2017 13:08

Sherr mes të rinjsh në Gramsh, dy të plagosur

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Gramshit pasi kanë goditur me sende të forta një 31-vjeçar.

Bledar Kumria, 31 vjeç dhe Eni Dollani, 26 vjeç nga fshati Pishaj i Gramshit, në fshatin Bersnik janë konfliktuar me Erind Berbiun, dhe dyshohen se e kanë goditur me sende të forta duke i shkaktuar dëmtime fizike.

Edhe vetë i dëmtuari është arrestuar nga policia, pasi në konflikt e sipër dyshohet të ketë goditur me thikë Eni Dollani duke i shkaktuar dëmtime fizike.

Të dy shtetasit, ndodhen në spitalin Kirurgjik Elbasan nën kujdesin e mjekëve.

December 23, 2017 13:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?