Sherr në lokal, dy të plagosur me armë zjarri

May 17, 2017 09:07

Sherr në lokal, dy të plagosur me armë zjarri

Dy persona janë qëlluar me armë zjarri mëngjesin e kësaj të mërkure në një lokal pranë stadiumit “Kastrioti” në Krujë.

Të plagosur kanë mbetur shtetasit Ramazan Shullazi dhe Genc Goga të cilët janë qëlluar nga një person i tretë i cili mësohet se ndodhej me ta në tavolinë.

Policia ka identifikuar autorin e kësaj ngjarje, i cili dyshohet se është nipi i një prej të plagosurve, dhe vijon punën për arrestimin e tij.

Nuk dihen ende motivet që çuan në përdorimin e armëve të zjarrit brenda në ambientet e lokalit.

May 17, 2017 09:07
Komento

1 Koment

  1. Qarri i zigurit May 17, 17:43

    Pune malokesh. Qar znardhe kerkon. Kafshe me bisht

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim