Sherr në një qendër votimi në Berat, polici gjakos një qytetar

June 25, 2017 18:51

Sherr në një qendër votimi në Berat, polici gjakos një qytetar

Kur na ndajnë vetëm 30 minuta nga orari zyrtar i votimeve raportohet për një incident në një qendër votimi në Uznovë të Beratit.

Dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin brenda qendrës së votimit, ndërsa njëri prej tyre është gjakosur në fytyrë, siç shihet edhe në videon e siguruar nga BalkanWeb.

Gazetarja Eneda Petova bën me dije për BalkanWeb se ky personi i gjakosur në fytyrë është shtetasi Edmond Hoxha dhe mësohet të jetë qëlluar nga një polic.

June 25, 2017 18:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*