Sherr në parlament/ Flamur Noka qëllon Erion Braçen (VIDEO)

February 16, 2017 18:27

Sherr në parlament/ Flamur Noka qëllon Erion Braçen (VIDEO)

Momente tensioni janë verifikuar në seancën e kësaj të enjteje në Parlament, ku deputeti demokrat Flamur Noka ka tentuar të godasë deputetin socialist Erion Braçe.

Kanë qenë deputetët e tjerë që kanë ndalur Nokën dhe pas momenteve të tensionit, nënkryetarja Valentina Leskaj ka ndërprerë seancën.

Gjithçka ndodhi në momentin kur po fliste ish-kryeministri Berisha, i cili përsëriti akuzat e tij ndaj kryeministrit Rama, për lidhje me krimin.

Teksa ish-kryeministri Berisha fliste nga vendi dhe po replikonte me Milena Hariton, Flamur Noka i ka kërkuar ministres që të mos e ndërpresë Berishën.

Nga ana tjetër e sallës, Braçe i është drejtuar Nokës me fjalët “boll o bo…”.

Kaq ka mjaftuar që Noka të çohet nga karrigia dhe të qelloje me kartonin e votimit Braçen.

February 16, 2017 18:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim