Sherr në spitalin e Durrësit, pacienti godet mjekun me grushte

May 2, 2018 15:46

Sherr në spitalin e Durrësit, pacienti godet mjekun me grushte

 

Një mjek i spitalit të Durrësit është dhunuar nga një i ri, i cili pas ngjarjes është ndaluar nga policia.

Episodi është regjistruar një ditë më parë, ndërsa dyshohet se mjeku është goditur për shkak të detyrës.

Protagonistë të ngjarjes janë mjeku A.T, 63 vjeç, banues në Durrës, dhe dhunuesi K. XH., 29 vjeç, edhe ky nga Durrësi.

Gjithçka ka ndodhur në ambientet spitalore, në prani edhe të personave të tjerë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur për shkak të detyrës, dhe menjëherë uniformat blu kanë ndërhyrë duke bërë të mundur arrestimin e të riut.

l.h/ dita

May 2, 2018 15:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim