Sherri mes aktorëve, Policia procedon Ledio Lakon: Iu gjet grusht metalik

April 28, 2020 16:20

Sherri mes aktorëve, Policia procedon Ledio Lakon: Iu gjet grusht metalik

Policia e Tiranës del me deklaratë lidhur me sherrin e ndodhur mesditën e së hënës, mes aktorëve të njohur Gent Hazizi dhe Ledio Lako, në bulevardin “Gjergj Fishta”.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin Nr. 3 u procedua penalisht, për veprat penale “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta” dhe “Plagosja e lehte me dashje’’, aktori Ledio Lako, 40 vjeç.

Ai akuzohet se në bulevardin “Gjegj Fishta”, pas një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me përforcues grushti metalik, aktorin Gent Hazizi dhe shtetasin Elton Myftiu.

Ndaj Lakos materialet i kaluan Prokurorisë së Tiranës, për veprime të mëtejshme.

 

l.h/ dita

April 28, 2020 16:20
Komento

4 Komente

 1. Perplasje mes Karagjozave te Portokallise April 28, 17:34

  i paska thy llullen Gangsterri Portokallise lol !
  Video u be me e shpernda internetit 🙁

  Reply to this comment
 2. cili fitoi April 28, 18:05

  Kush e rrahu ?!!

  Reply to this comment
 3. Adih April 28, 18:28

  Pse jane aktore keto ?
  Cdo gje mund te jene ,por aktore nuk jane .

  Reply to this comment
 4. Emigranti April 28, 19:44

  Turp per keta vegjetar a me shum turp per regjisorin qe ben humor me keta.
  Koh mjerimi e vulgariteti.
  Zoti shpetoft shoqerin Shqiptare
  Tung

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim