Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je banda e legenëve të Ramës

March 21, 2019 22:43

Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je banda e legenëve të Ramës

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e Opinion. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano i ka thënë ish-deputetit: Ke pi ndonjë gotë.

Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin disa fyerje.

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burr për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë got tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mëngjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë nuk është turp.

 

v.l/ Dita

March 21, 2019 22:43
Komento

17 Komente

 1. Ylli March 21, 23:03

  Dash Shehu pin dhe ben mire qe pin .Ka opinionin e tij rreth zhvillimeve te jetes politike ,opinion i cili nuk.eshte urrejtes ,luftenxites ,perjashtues dhe vrervjelltes .Dash Shehu.gjithmone ka qene zeri i arsyes dhe mirekuptimit !!
  Muç Nano ???? Si perfaqesues i.Aleances se Qelbesirave spikate dhe si Qelbesire i Aleances do e bitises.

  Reply to this comment
  • Dulla March 22, 10:06

   Edhe ti paske pi mer Ylli

   Reply to this comment
  • presim March 22, 10:30

   o Ylli, e mban mend kur Dash Shehi ishte zvendeskryeminister apo ke qene ne tope te babait atehere? Tere diten neper lokalet private te asaj kohe te Tiranes pinte, bodigardet tek dera dhe kush shikonte shtrember i fuste ata e i rrihte. Ti ma quan zeri aresyes! Dukesh qe dhe vete qenke zeri mosaresyes. vazhdo pi!

   Reply to this comment
 2. KOZi March 21, 23:10

  Po edhe me keto lajme do merremi !? Ok, po thone se burrat e martuar kane ca vese o cene o sifate ! Tani nuk kam dijeni te plota por them qe ky shehu nuk luan kumar, nuk ndahet nga gruaja,nuk merr gruan e shokut, nuk ka te dashura ne seri po as te pije alkool nuk lejohet ? Epo o do kete te dashur ,o do lozi kumar,o do pije ka edhe nje zgjedhje , hajnia me doreza o pa doreza……tung …..gallate…..

  Reply to this comment
 3. Edkokaina March 21, 23:20

  E kthen menjehere ne personale Muç provinciali,vuan nga komplekset e inferioritetit.Pin apo nuk pin alkol,kjo eshte private dhe alkoli
  nuk eshte i ndaluar nga ligji si eshte ndaluar kokanina qe merr Edvin Droga.Si tha Berisha Rames ne Parlament qe e mori vesht e gjith
  Bota,ti drogohesh por nese verteton te kunderten qe nuk je pozitiv,un largohem nga politika.Rama s’tha as edhe nje fjale por e mbylli
  halen duke pranuar ne heshtje si mut qe eshte kryeministri vetem drogaxhi ne bote.

  Reply to this comment
 4. MH March 21, 23:57

  Na falni per munges komentit sepse nuk isha ne gjendje te shkruante dora sepse gajasesha aq shume sa tundesha komplet gjithe trupi e dora sherbente per te ruajtur ekuilibrin sikur te ishe na karroceri te ndonji skode ne ato rruget me gropa si terma apo ne te poshte.
  Ky Shehi teper serioz.Te baje diskutim akademik.Po ku dreqin e ka thithe akademin ky soj rrobit ne koalicionin tek plepat Durres.Ky i’ja mbeshtjelle domizhanit te rakis e nuk ka burre qe ta shkulin pa i nxjerre fundin derisa te baje duuuuf duuuuuf goja,ndaj i ka ikur buza.

  Reply to this comment
 5. mars March 22, 01:46

  Je 1shhhh o Muc Nano i madh.

  Reply to this comment
 6. Plaku Xhuxhumaku March 22, 02:44

  Mut njeri, bajge tjeteri.

  Reply to this comment
 7. demo March 22, 04:30

  Mustafai eshte i dehur,pa pire.

  Reply to this comment
 8. fteri March 22, 06:56

  Ke harruar plëncat …..o Muçi !….

  Reply to this comment
 9. klementi March 22, 08:19

  Ka marre zemer ky pianeci, nuk e kuptoj, apo tani nuk eshte me deputet (e mendojs se nuk do te jete me sa te jte gjalle) por qyetar i thjeshte. Pleher eshte.

  Reply to this comment
 10. dashi qe i ka humb shishja March 22, 08:26

  me mire te dal syri se sa nami….
  edhe dashi(delja) i saliut nuk pi se ka hallin te rrezoj ramen dhe te vij saliu ti hapi fucin e rakis…

  Reply to this comment
 11. Kosovari March 22, 08:53

  Mustafa nano, mos hy ne nje ode me pena,se del I tille.Ky njeri banalizon skenen poltike shqiptare.Nuk eshte koha e penave ne politike.Bisedat akademike te penes,jane rakia pa meze.

  Reply to this comment
 12. gjermani i fundit March 22, 10:23

  hahhahahhahahahha, hahhahahhahahaaa. U be Opinioni i fevziut i mejhaneja ke Rrapi i Treshit. Fevziu ne mes shet raki me uje dhe qofte politike me piper, hahhahahahhahahaha. Qysh thote Shehi, se mos kemi ardhur per muhabete serioze ketu, ne llogje rakie po hedhim. hahhahahhaahahaha. Rri ne Klan e pi raki/ se aty e pate fatin/ pa Enveri o Fevzi/ sa ç’je ti kishte hallatin”, hahhahahahahhaha

  Reply to this comment
 13. good March 22, 14:51

  Shume zakone kemi marre nga kafshet, bythelepitje p.sh., (ku hyne M N, MeBa) ka plot te tjere dhe te tjera. Por DSh si politikan I urte sinqerisht , do ta pije ate raki te shkrete si dhe me mijra te tjere, sepaku edhe ketu te mos I ngjaje kafshes bythelepitese qe ka braktisur habitatin pyll .

  Reply to this comment
 14. KOZi March 22, 15:14

  Tani o gjermano nuk kemi pse comentoime ! Per hallatin nuk ka pse comenton dhe krahason kundershtaret politik si puna Fevziut. Ai krahasohet brenda partise se tij ! Ti ke krahasime mes komunisteve si puna e Beqir Ballukut, Bedri Spahiut, Mehmet Shehut ,Kadri Hazbiut etj me ato te cilet ne 1990 ishin ne drejtim si puna e Ramiz Alise, Adil Carcanit e compani , shprehu ore !…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*