Sherri në familje, dhëndri ‘masakron’ vjehrrin

November 24, 2017 15:10

Sherri në familje, dhëndri ‘masakron’ vjehrrin

Konfliktet familjare kane degraduar deri ne perleshje fizike mes vjehrrit dhe dhendrit ne Durres.

Policia njofton se ka plotësuar kërkesë padinë për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm për shtetasin A.SH.

52-vjeçari ka bere kallezim ne Komisariat, pasi dyshohet se dhëndri, shtetasi A.S, 32 vjeç ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj tij.

Materialet u referuan në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor Durrës.

November 24, 2017 15:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*