Shi dhe stuhi në Lezhë, shtyllat bien mbi automjete

July 10, 2019 09:09

Shi dhe stuhi në Lezhë, shtyllat bien mbi automjete

Moti i keq i cili ka përfshirë vendin mbrëmjen e djeshme ka sjellë dëme materiale në Shëngjin. Era e fortë ka zhvendosur shtyllat e energjisë elektrike të cilat kanë rënë mbi automjetet e parkuara pranë tyre.

Kjo gjithashtu ka sjellë probleme në furnizimin me energji elektrike në zonën përreth.

Moti  i keq përfshiu të gjithë territorin e vendit pak pas mesnate. Kjo ka sjellë edhe rënie të temperaturave në orët e para të mëngjesit të sotëm.

e.t./dita

July 10, 2019 09:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*