Shihni grabitjen spektakolare në Levan, gjithçka në vetëm 12 sekonda (VIDEO)

January 25, 2018 16:59

Shihni grabitjen spektakolare në Levan, gjithçka në vetëm 12 sekonda (VIDEO)

Të martën pasdite dy persona të maskuar me kapuça, njëri prej të cilëve i armatosur me një pistoletë arrijnë që në vetëm 12 sekonda të realizojnë grabitjen.

Njëri nga grabitësit u drejton dy punonjësve të befasuar armën ndërsa tjetri kapërcen banakun dhe xhamat dhe merr prej arkave andej xhiron ditore të biznesit privat.

E gjitha skena është xhiruar nga kamerat e sigurisë ndërsa policia e Fierit ende nuk ka rënë në gjurmët e grabitësve të cilët u futën në pikën e këmbimit të parave në një moment kur nuk kishte asnjë klient, raporton TCH.

Sipas policisë grabitësit kanë arritur të marrin një shumë prej 50 mijë lekësh dhe më pas janë larguar me shpejtësi.

Ata dyshohet të jenë ndihmuar edhe nga një person i tretë i cili i priste jashtë me një automjet.

Dyshohet që autorët të jenë banorë të zonës ndërsa policia po vijon hetimet.

January 25, 2018 16:59
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim