Shijak, u merrte para tregtarëve, arrestohet punonjësi i policisë bashkiake

May 8, 2016 18:36

Shijak, u merrte para tregtarëve, arrestohet punonjësi i policisë bashkiake

Një punonjës i policisë bashkiake të Shijakut është vënë në pranga gjatë ditës së diel, pasi iu merrte para tregtarëve ambulantë.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se shtetasi i arrestuar është Gerti Dedja, 35 vjeç, i cili akuzohet se iu merrte para tregtarëve ambulantë dhe i lejonte të shisnin produktet e tyre në ambiente ku nuk lejohej tregtimi i mallrave.

Dedja akuzohet për korrupsion pasiv të personave që ushtrojnë funksione publike.

May 8, 2016 18:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*