Shikoni anijet luftarake dhe nëndetëset ruse

August 16, 2017 20:33

Shikoni anijet luftarake dhe nëndetëset ruse

Doni të shikoni anijet luftarake si dhe nëndetëset e marinës ruse.
Ministria e Mbrojtjes e Rusisë ka publikuar foto të paradës që u mbaj në Shën Petersburg me rastin e ditës së Flotës detare në Rusi.

Në këtë paradë që u mbaj të dielën e fundit të korrikut morën pjesë të paktën 50 anije luftarake dhe nëndetëse

August 16, 2017 20:33
Komento

5 Komente

 1. Tz August 17, 03:48

  po pse o plehra i publikoni keto???? o gjak sllavesh o rrace inferiore lereni ate vend te qete dhe shkoni cari i juaj…..

  Reply to this comment
 2. Arber Iliri August 17, 07:07

  Ke keni spiun te rusit ju te Dites qe ben propaganden ruse nepermjet gazetes suaj.Na tregoni ca kurva ruse, jo anijet luftarake.

  Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 August 17, 08:40

  uauuuuuuuuuuuuuuu
  fantastike!!
  kaq e madhe qënka flota ruse??
  tre anije një nëndetëse dhe dy aeroplanë??
  fantastik jeni!!do sdo,njeriu është i detyruar tu nënvleftësojë në çdo budallallëk që lëshoni!!

  Reply to this comment
 4. anticensurë25642654 August 17, 12:16

  Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!

  « Back

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*