Shitësi i drogës rrëfen varësinë e Prince: Shpenzonte deri 40 mijë dollarë në muaj

April 24, 2016 10:41

Shitësi i drogës rrëfen varësinë e Prince: Shpenzonte deri 40 mijë dollarë në muaj

Një person i cili dyshohet se është ish-shpërndarësi i drogës i këngëtarit Prince, që ndërroi jetë pak ditë më parë ka rrëfyer varësinë e fshehtë të yllit të popit ndaj ilaçeve të forta kundër dhimbjeve.

Shpërndarësi afat-gjatë, që njihet vetëm si Doktor D, ka folur për Dauly Mail duke pretenduar se këngëtari i këngës Purple Rain kishte 25 vjet që përdorte një opium të fortë dhe shpenzonte deri në 40 mijë dollarë në muaj për ilaçe të ndryshme qetesuese.

Ai pretendon se i ka shitur kokrra nga viti 1984 deri më 2008.

April 24, 2016 10:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*