Shkarkohet drejtori i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit

September 1, 2016 09:19

Shkarkohet drejtori i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit

Shkarkohet nga detyra drejtori i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Isuf Shehu.

Shkarkimi sipas Ora News është bërë një ditë më parë dhe shkak është mungesa e sigurisë ushqimore

September 1, 2016 09:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*