Shkarkohet drejtori i Shërbimit të Provës, Arben Sefgjini

November 13, 2013 09:48

Shkarkohet drejtori i Shërbimit të Provës, Arben Sefgjini

Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço ka shkarkuar nga detyra Arben Sefgjinin. Ky i fundit deri më tani mbante postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimit të Provës.

Në vend të Sefgjinit, është emëruar Ilir Qafa. Shkarkimi i Sefgjinit mësohet se është bërë gjatë ditës së djeshme, ndërsa është bërë edhe emërimi i drejtorit të ri nga ministri i Drejtësisë.

November 13, 2013 09:48
Komento

4 Komente

 1. gozhda November 13, 11:23

  urraaaaa me ne fund u shkarkua njeriu me i perfolur kjo eshte pune u bene afersisht 3 muaj dhe dje u shkarkua njeriu qe i sherbeu me zell saliut shyqyr kjo eshte pune jam i mendimit qe ti mirrni leje ketij mostre per largim nga puna ose jo .

  Reply to this comment
 2. Kuqeziu November 14, 00:54

  Ky sefgjini i shikut është në mos vrasësi kryesor,një nga ekzekutorët e remzi hoxhës. Një nga antishqiptarizmat me të medha te sali berish sefgjinit!

  Reply to this comment
 3. Kuqeziu November 14, 00:56

  Spiuni sërb!!! Ky sefgjini i shikut është në mos vrasësi kryesor,një nga ekzekutorët e remzi hoxhës. Një nga antishqiptarizmat me të medha te sali berish sefgjinit!

  Reply to this comment
 4. Mandi November 28, 20:08

  Ju komentare te ndritur, mendoj se tani do te ngeleni pa pune se nuk do te keni ke te komentoni me, pervec se te filloni me “rinjte” qe kane zene postet

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim