Itali, katër shqiptarë në pranga, akuzohen për vjedhje

February 29, 2016 22:17

Itali, katër shqiptarë në pranga, akuzohen për vjedhje

Policia italiane ka arrestuar 4 shqiptarë të cilët akuzohen per grabitje në zonën e Milanos.

Ata perbënin rrezik per banorët e Monzës, Varezes dhe Milanos- tha policia.

Gjatë operacionit, policia ka vënë në pranga Nikolin Aldushin 27 vjeç, Kristian Tragaki 23 vjeç, Stilian Tryci 38 vjeç dhe Osvaldo Vukën 20 vjeç.

February 29, 2016 22:17
Komento

1 Koment

  1. Ora March 1, 05:19

    Pthu fare e ndyre.Maloke te felliqur na nxite faqen.Mire ju a kane bere. Kalbini brenda ne qeli mos te shofin me driten e diellit. Ju lumte atyre qe I kapen.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*