Shkëlqim Cani: Kujtimet për Santon nuk mund t’i fshijë ky akt mafioz

June 26, 2014 19:17

Shkëlqim Cani: Kujtimet për Santon nuk mund t’i fshijë ky akt mafioz

Ministri i Financave Shkëlqim Cani, në një email dërguar mediave shkruan:

Ditën jemi mësuar ta fillojmë me lajme të mira. Por kjo e sotmja i kalon kufijtë e një keqardhje. Një  lajm tronditës. Një akt kriminal i tipit mafioz. Artan Santo u largua nga ne në mënyrë të pamerituar. Miku dhe shoku kombinatas, shumë vite së bashku. Kujtimet e mira nuk mund t’i fshijë ky akt mafioz. Ndjehem keq. Humba një shok, një mik. Ngushëllime familjes!

June 26, 2014 19:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim