Shkëlzen Berisha dhe një rikthim që lumturoi Sadijen

August 12, 2017 10:42

Shkëlzen Berisha dhe një rikthim që lumturoi Sadijen

Më në fund një është zgjidhur një nga çështjet më të debatuara në media lidhur me çiftin Shkëlzen dhe Sadije Berisha.

Për më shumë se 4 vjet, Sadije akuzoi publikisht ish-burrin e saj se nuk i kishte kthyer kalin ashtu si i kishte premtuar se do ia kthente pasi t’i vaksinonte dhe të pajiseshin me pasaportë.

Por pas debateve duket se Sadija ka fituar të drejtën për të mbajtur kalin e saj. “Meri është rikthyer”, shkruan Sadija krah fotove të publikuara në Facebookun e saj. Sadija ka kaluar ditë të vështira për ndarjen nga kali.

Gjithashtu pas ndarjes pjesë e luftës mes tyre kanë  qenë dhe disa mace të cilat janë në kujdestari të Armina Mevlanit, partneres së re të Shkëlzen Berishes.

August 12, 2017 10:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*