Shkëmbin zjarri mes dy të rinjve në Lezhë

December 19, 2014 20:37

Shkëmbin zjarri mes dy të rinjve në Lezhë

Një shkëmbim zjarri ka ndodhur në orën 14 e 45 minuta në Lezhë.

Në këtë ngjarje mësohet se janë përfshirë dy të rinj, pas një aksidenti me automjetet e tyre, në rrugën nacionale Balldre – Lezhë.

Policia thotë se Valentin Lekaj ka qëlluar me pistoletë në drejtim të Vincent Tukut dhe se ky i fundit është kundërpërgjigjur gjithashtu me armë.

Lekaj është arrëstuar, ndërsa Tuku ka mundur të largohet.

December 19, 2014 20:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*