Shkëputet masivi shkëmbor, bllokohet rruga pranë tunelit Tiranë-Elbasan

June 24, 2013 18:41

Shkëputet masivi shkëmbor, bllokohet rruga pranë tunelit Tiranë-Elbasan

Një masiv i madh shkëmbor është shembur nga mali dhe ka zënë pjesën e rrugës pranë tunelit Elbasan-Tiranë.
Mësohet se masivi shkëmbor dhe shumë dhera kanë zënë 75 për qind të gjerësisë së rrugës dhe 10 metra gjatësi në pjesën 600 m nga rruga nga ana e Elbasanit, pranë tunelit.

Policia konfirmoi rënien masive të shkëmbinjve dhe dherave nga krahu i malit, anash rrugës duke bërë të ditur se kalimi në autostradë bëhet vetëm nga njëra korsi.

June 24, 2013 18:41
Komento

3 Komente

 1. votuesi June 24, 19:18

  KY ESHTE OGUR I KEQ PER PD 30 mandate nuk do i permbysin dot…Berisha thonte qe kishte bere 10 mije kilometra Ne te vertete i maste nga te dyja anet bashke me 2 korsite

  Reply to this comment
 2. zekthi' June 24, 19:40

  Pse s’te vrau guri i deres, po te la peshqesh per shqiptaret gjithe keto vite.
  Gremisu tani dhe thyej qafen !

  Reply to this comment
 3. Apojo June 24, 22:18

  ketij tipi (berishes) per kete qe i beri ketij populli edhe guret evoorrit nuk do irrine ne ven. Edhe ai qe shkatrroi ekonomin e ketij veni me terapin e”shokut” dhe nivelit 0 allahu e la pa varr, po taksiratet e te tjereve si ti behet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim