Shkodër, aksident, vdes këmbësorja, plagosen 2 të afërm të saj

July 19, 2015 13:40

Shkodër, aksident, vdes këmbësorja, plagosen 2 të afërm të saj

Një 76 vjeçare ka humbur jetën, një famije 7 vjeç ka mbetur i plagosur së bashku me një 30 vjeçare. Ky është bilanci i një aksidenti të ndodhur në Shkodër paraditen e kësaj të diele.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Urës së Bahcallëkut në dalje të qytetit të Shkodrës, ku automjeti me targa AA461GV u përplas me një tjetër mjet, me traga AA685AN për shkak të shpejtësisë tej normave.

Viktima e këtij aksidenti, H.M nga Shkodra, ishte një këmbësore që u ndodh në momentin e përplasjes dhe po ashtu edhe dy të plagosurit E.M 7 vjeç dhe E.B 30 vjeç, të afërm të saj.

Nga Spitali Rajonal i Shkodrës mësohet se të plagosurit e këtij aksidenti ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

 

July 19, 2015 13:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*